Seminář pro páry - Předporodní ladění  VE VODNÍ NÁRUČI

Pozvání pro páry, očekávající příchod miminka.

Zvu vás ke společnému zastavení, vědomému setrvání v tichu a vzájemné blízkosti s vaším partnerem a očekávaným děťátkem.

Vhodné pro ženy v jakémkoli stupni těhotenství! 

Prostřednictvím teplé vody, dechu, technik watsu, jemné masáže, hudby a především pomalého pohybu v souladu s vodou vám budu tichým průvodcem. Dovolte svému muži, aby o vás pečoval s takovou jemností, jakou vy pečujete 9 měsíců o miminko ve svém bříšku. 

Během porodního procesu se žena noří hluboko do sebe, propojuje se se svým tělem, s dechem a s důvěrou se odevzdává porodnímu procesu. Voda dokáže být úžasným průvodcem na této cestě dovnitř těla i mysli. Současně pobyt ve vodním stavu beztíže přináší další rozměr naladění na miminko a otevírají se další kanály komunikace a prožitků.


Jak to bude probíhat?
Setkáme se v kruhu malého počtu párů očekávajících miminko. Ve vodě ohřáté na 35 °C dál budete v kontaktu jen se svým partnerem. 

Společně se zaměříme na prožitek v těle, dechovou relaxaci ve stoje i v leže na hladině. Naším cílem bude těhotnou ženu opečovat co nejjemnějším a nejlaskavějším způsobem, tak, aby mohla hluboce zrelaxovat a prožít a ve svém těle procítit plnou podporu svého partnera.
Tento společný prožitek provede oba rodiče k novému propojení se s jejich miminkem a odnesou si si hluboký, posilující pocit spojení a partnerského souznění (nejen) k porodu. 

Bude Vás provázet Karla Štiková - dula a terapeutka WATSU. V přípravě tohoto semináře propojuje své zkušenosti z 10 let vodních terapií, předporodních příprav a péče o těhotné ženy.
Datum:  25. listopadu    Doba trvání: 17 - 19h.                          Cena: 1800 Kč/pár

Přihlašování: E-mailem - karlap"zavinac"centrum.cz                    Další informace na tel.: 737 500 216 

© 2020 Vodní péče - WATSU terapie. Brno
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!